Zadzwoń do nas

Spotkajmy się

Osobiście

Wideo-spotkanie

Formularz kontaktowy
Smart Education International sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie (dalej: Smart) niniejszym infromuje, że jest administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu kontaktowym. Dowiedz się więcej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie drogą elektroniczną na podany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji n. t. produktów, promocji, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną; Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (w tym poprzez SMS) ze strony Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Smart) na podany przez mnie w Formularzu numer telefonu ( w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) n. t. promocji, szkoleń, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (marketing bezpośredni produktów i usług Smart).

Odwiedź nasze biuro!

Biuro główne w Lublinie 

Smart Education International Sp.z o.o.
ul. Vetterów 1
20-277 Lublin

W Smart Education dostarczamy innowacyjne rozwiązania do rozwoju pracowników i organizacji. Dzięki szkoleniom online i platformom e-learningowym mogą rozwijać swój potencjał, wiedzę, doskonalić kompetencje.

To metody służące motywacji pracowników, zwiększaniu ich efektywność i osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych. Nasze rozwiązania są dedykowane dla firm, organizacji, sektora korporacyjnego. Dzięki wspólnemu zaufaniu obsługujemy ponad 150 klientów.

E-learning to innowacyjne i niebanalne rozwiązania, zawierające m.in. case study, interaktywne ćwiczenia, quizy wiedzy, animacje. Posiadamy bazę ponad 120 gotowych kursów e-learningowych, dostępnych na platformie Dolineo, lub paczek SCORM, które możesz wdrożyć na swoją platformę. Kursy online dla pracowników dotyczą kilku stref doskonalenia, tj. rozwój osobisty, zarządzanie, obsługa klienta, sprzedaż, bezpieczeństwo, np. RODO, BHP. Tworzymy również szkolenia dedykowane, które są dostosowane do specyfiki i potrzeb organizacji.

Platformę LMS można rozbudować o dedykowane rozwiązania tj. grywalizacja, onboarding, moduł szkoleń e-learningowych, stacjonarnych, czy testy wiedzy. System HR wspiera procesy edukacyjne, motywacyjne stając się jednym z głównych obszarów życia organizacji.

Sprawdź jak działają innowacyjne rozwiązania e-learningowe. Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, e-mail, tel!