Zadzwoń do nas

Spotkajmy się

Osobiście

Wideo-spotkanie

Formularz kontaktowy
Podanie danych kontaktowych w formularzu jest jednoznaczne z żądaniem świadczenia usługi udostępnienia informacji przez SMART Education International sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (dalej: SMART). SMART jest administratorem Twoich danych. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności i Regulaminie.
Przejście dalej jest potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją warunków Regulaminu.

Odwiedź nasze biuro!

Biuro główne w Lublinie 

Smart Education International Sp.z o.o.
ul. Vetterów 1
20-277 Lublin

W Smart Education dostarczamy innowacyjne rozwiązania do rozwoju pracowników i organizacji. Dzięki szkoleniom online i platformom e-learningowym mogą rozwijać swój potencjał, wiedzę, doskonalić kompetencje.

To metody służące motywacji pracowników, zwiększaniu ich efektywność i osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych. Nasze rozwiązania są dedykowane dla firm, organizacji, sektora korporacyjnego. Dzięki wspólnemu zaufaniu obsługujemy ponad 150 klientów.

E-learning to innowacyjne i niebanalne rozwiązania, zawierające m.in. case study, interaktywne ćwiczenia, quizy wiedzy, animacje. Posiadamy bazę ponad 120 gotowych kursów e-learningowych, dostępnych na platformie Dolineo, lub paczek SCORM, które możesz wdrożyć na swoją platformę. Kursy online dla pracowników dotyczą kilku stref doskonalenia, tj. rozwój osobisty, zarządzanie, obsługa klienta, sprzedaż, bezpieczeństwo, np. RODO, BHP. Tworzymy również szkolenia dedykowane, które są dostosowane do specyfiki i potrzeb organizacji.

Platformę LMS można rozbudować o dedykowane rozwiązania tj. grywalizacja, onboarding, moduł szkoleń e-learningowych, stacjonarnych, czy testy wiedzy. System HR wspiera procesy edukacyjne, motywacyjne stając się jednym z głównych obszarów życia organizacji.

Sprawdź jak działają innowacyjne rozwiązania e-learningowe. Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, e-mail, tel!