Smart Education to zespół, który od 2004 roku tworzy dedykowane szkolenia e-learningowe dla firm, instytucji państwowych, fundacji oraz uczelni. Zrealizowaliśmy ponad 1000 kursów z ponad 400 różnych tematów od produktów, przez onboarding i standardy obsługi po proceduralne w tym m.in. BHP i RODO. Projekty realizujemy na podstawie materiałów od Klientów oraz we współpracy z ekspertami. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia potrzeb Twojej organizacji!

W jakich obszarach najlepiej wspierają szkolenia e-learningowe?

Szkolenia wprowadzające, onboarding

Onbording jest kluczowym działaniem przy rozpoczęciu pracy w nowej firmie. Od tego jak będzie wyglądało wdrożenie nowego pracownika zależy jakie będzie jego pierwsze wrażenia na temat organizacji oraz późniejsza efektywność.

Zrealizowaliśmy ponad 50 kursów e-learningowych dla nowych pracowników. Dzięki temu mamy doświadczenie i wiedzę co jest przydatne nowemu pracownikowi, gdy zaczyna nową pracę. Podpowiemy co i jak przedstawić by zakochał się w organizacji od 1 dnia.

Szkolenia rozwojowe, podnoszące kompetencje

Zrealizowaliśmy ponad 1000 szkoleń e-learningowych z różnej tematyki. Interesujące tematy to m.in.:

  • Metodyka DMAIC dla kierowników,
  • etyka, konflikt interesów, polityka prezentowa,
  • cross i UpSale w sklepie.

Proceduralne kursy e-learningowe

Nowa lub zmieniona procedura często wymaga przypomnienia i ponownego przeszkolenia dużej liczby pracowników w wielu rozproszonych miejscach lub oddziałach. Interaktywne e-szkolenie z praktycznymi poradami, scenkami sytuacyjnymi i atrakcyjną formułą ułatwia przyswojenie nowej wiedzy.

Dla naszych Klientów realizowaliśmy szkolenia m.in. z procedur bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, RODO, zakupowych, obsługi zamówień oraz standardów obsługi klienta.

Produktowe szkolenia e-learningowe

Gdy pojawia się nowy produkt lub oferta, warto przeszkolić z właściwości, funkcjonalności, zakresu. Dodatkową wartością są praktyczne porady, wskazówki dla obsługi klienta, handlowców z korzyściami, przewagami konkurencyjnymi oraz procedurą sprzedaży.

Systemowe i aplikacyjne szkolenia e-learningowe

Systemy i aplikacje mają wspierać procesy, działania HR’owe oraz codzienne zadania przydzielane pracownikom dlatego przygotowujemy szybkie szkolenia e-learningowe uczące krok po kroku obsługi kluczowych czynności w systemie. Szybka realizacja i udostępnienie to klucz do udanego onboardingu pracowników w nowym systemie.

Dla naszych Klientów realizowaliśmy szkolenia m.in. z systemów klasy CRM, ERP, BI, system kasowy, kadrowy HR, Intranet.

Jakie szkolenia e-learningowe warto zrealizować?

Ikonograficzne szkolenie e-learningowe

Nasi metodycy tworząc scenariusz e-szkolenia, bazując na materiałach od Klienta lub eksperta, projektują angażujące treści i interakcje. Wykorzystanie grafik w postaci zdjęć, ikon, obrazów jest szybką i skuteczną metodą.

Fabularne szkolenie e-learningowe

Przeznaczone są na „długowieczne” tematy. Ponieważ szkolenia w tym standardzie są droższe to realizuje się w nim głównie szkolenia, które będą przydatne w organizacji przez długi okres i się nie zmienią. Pozwalają osiągnąć efekt WOW przy wdrożeniu. Wciągają poprzez angażującą fabułę obecną przez bohaterów, formę komunikacji (często humorystyczną) i angażujące ćwiczenia oraz scenki sytuacyjne.

Szkolenia osadzamy w otoczeniu biznesowym Klienta (np. wnętrze sklepu, stacja paliw), ale i w formie abstrakcyjnej, przygodowej np. dziki zachód, kosmos, gry planszowe.

Jak zaangażować użytkownika w szkolenia e-learnignowe?

Metodyka szkoleń e-learningowych

Nauka na odległość z wykorzystaniem nowoczesnych technologii za pośrednictwem komputera czy urządzeń mobilnych wymaga adekwatnej metodyki. Zatrudniamy ekspertów z tego obszaru, którzy projektują skuteczne szkolenia e-learningowe.

Interakcje

Utrzymanie koncentracji przed monitorem jest dużym wyzwaniem. Dlatego projektując szkolenia e-learningowe dodajemy interakcje, aby zaangażować użytkownika już od samego początku szkolenia. Materiał dzielimy na moduły, aby były krótkie i przystępne dla uczestnika.

Zaangażowanie

Uczestnik kursu e-learningowego jest zaangażowany, gdy zobaczy korzyści płynące z uczestnictwa. Dlatego tworzymy treści z praktycznymi wskazówkami, informacją zwrotną, osadzone w realnych sytuacjach. Angażujemy przez studia przypadków, scenki sytuacyjne, ćwiczenia oraz interesujący przekaz graficzny.

Komfort

Kursy e-learningowe można w dowolnym momencie przerwać i do nich wrócić. Odtwarzać można je na komputerach i urządzeniach mobilnych. Szybko się ładują na mobilnym i sklepowym Internecie. Co jeszcze warto zrobić, aby e-szkolenia były skuteczne w miejscu pracy? Sprawdź na naszym blogu.

Tylko jedna chwila dzieli Cię od poznania z nami świata e-learningu!Smart Education International sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Smart) niniejszym infromuje, że jest administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu kontaktowym. Dowiedz się więcej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie drogą elektroniczną na podany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji n. t. produktów, promocji, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną; Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (w tym poprzez SMS) ze strony Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Smart) na podany przez mnie w Formularzu numer telefonu ( w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) n. t. promocji, szkoleń, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (marketing bezpośredni produktów i usług Smart).