Zainwestuj w rozwój potencjału i kompetencji pracowników.

Wykorzystaj szkolenia dedykowane, dopasowane do specyfiki, branży, kultury organizacji.

Z naszych rozwiązań korzystają

W jakich obszarach najlepiej wykorzystać dedykowane szkolenia e-learningowe?

Wdrażaj szybko i skutecznie z onboardingiem

 • Onbording jest kluczowym działaniem przy rozpoczęciu pracy w nowej firmie.
 • Od tego jak będzie wyglądało wdrożenie nowego pracownika zależy jakie będzie jego pierwsze wrażenia na temat organizacji oraz późniejsza efektywność.
 • Podpowiemy Ci co i jak przedstawić by nowicjusz/ka zakochał /a się w organizacji od 1 dnia.

Rozwijaj kompetencje zespołu, wspieraj edukację

 • Metodyka DMAIC dla kierowników,
 • Etyka, konflikt interesów, polityka prezentowa,
 • Cross i UpSale w sklepie,
 • Zamień dowolny, firmowy temat na szkolenie dedykowane.

Uprość procedury, a staną się przyjemnym wyzwaniem

 • Nowa lub zmieniona procedura często wymaga przypomnienia i ponownego przeszkolenia dużej liczby pracowników w wielu rozproszonych miejscach lub oddziałach.
 • Interaktywne e-szkolenie z praktycznymi poradami, scenkami sytuacyjnymi i atrakcyjną formułą ułatwia przyswojenie nowej wiedzy.
 • Zrealizowaliśmy szkolenia m.in. z procedur bezpieczeństwa, zakupowych, RODO, obsługi zamówień oraz standardów obsługi klienta.

Przedstaw firmowe produkty w przystępny sposób

 • Gdy pojawia się nowy produkt lub oferta, warto przeszkolić z właściwości, funkcjonalności, zakresu.
 • Dodatkową wartością są praktyczne porady, wskazówki dla obsługi klienta, handlowców z korzyściami, przewagami konkurencyjnymi oraz procedurą sprzedaży.

Zapewnij łatwe wdrożenie systemów i aplikacji w organizacji

 • Systemy i aplikacje mają wspierać procesy, działania HR’owe oraz codzienne zadania przydzielane pracownikom.
 • Przygotowujemy szkolenia e-learningowe uczące krok po kroku obsługi kluczowych czynności w systemie.
 • Szybka realizacja i udostępnienie to klucz do udanego onboardingu pracowników w nowym systemie.
 • Realizowaliśmy szkolenia m.in. z systemów klasy CRM, ERP, BI, system kasowy, kadrowy HR, Intranet.

Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej organizacji w szkoleniu pracowników!

,

Jakie szkolenia e-learningowe warto zrealizować?

Ikonograficzne szkolenie e-learningowe

Nasi metodycy tworząc scenariusz e-szkolenia, bazując na materiałach od Klienta lub eksperta, projektują angażujące treści i interakcje. Wykorzystanie grafik w postaci zdjęć, ikon, obrazów jest szybką i skuteczną metodą.

Fabularne szkolenie e-learningowe

Przeznaczone są na „długowieczne” tematy. Ponieważ szkolenia w tym standardzie są droższe to realizuje się w nim głównie szkolenia, które będą przydatne w organizacji przez długi okres i się nie zmienią. Pozwalają osiągnąć efekt WOW przy wdrożeniu. Wciągają poprzez angażującą fabułę obecną przez bohaterów, formę komunikacji (często humorystyczną) i angażujące ćwiczenia oraz scenki sytuacyjne.

Szkolenia osadzamy w otoczeniu biznesowym Klienta (np. wnętrze sklepu, stacja paliw), ale i w formie abstrakcyjnej, przygodowej np. dziki zachód, kosmos, gry planszowe.

Jak zaangażować użytkownika w szkolenia e-learnignowe?

Metodyka szkoleń e-learningowych

Nauka na odległość z wykorzystaniem nowoczesnych technologii za pośrednictwem komputera czy urządzeń mobilnych wymaga adekwatnej metodyki. Zatrudniamy ekspertów z tego obszaru, którzy projektują skuteczne szkolenia e-learningowe.

Interakcje

Utrzymanie koncentracji przed monitorem jest dużym wyzwaniem. Dlatego projektując szkolenia e-learningowe dodajemy interakcje, aby zaangażować użytkownika już od samego początku szkolenia. Materiał dzielimy na moduły, aby były krótkie i przystępne dla uczestnika.

Zaangażowanie

Uczestnik kursu e-learningowego jest zaangażowany, gdy zobaczy korzyści płynące z uczestnictwa. Dlatego tworzymy treści z praktycznymi wskazówkami, informacją zwrotną, osadzone w realnych sytuacjach. Angażujemy przez studia przypadków, scenki sytuacyjne, ćwiczenia oraz interesujący przekaz graficzny.

Komfort

Kursy e-learningowe można w dowolnym momencie przerwać i do nich wrócić. Odtwarzać można je na komputerach i urządzeniach mobilnych. Szybko się ładują na mobilnym i sklepowym Internecie. Co jeszcze warto zrobić, aby e-szkolenia były skuteczne w miejscu pracy? Sprawdź na naszym blogu.

Tylko jedna chwila dzieli Cię od poznania z nami świata e-learningu!Podanie danych kontaktowych w formularzu jest jednoznaczne z żądaniem świadczenia usługi udostępnienia informacji przez SMART Education International sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (dalej: SMART). SMART jest administratorem Twoich danych. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności i Regulaminie.
Przejście dalej jest potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją warunków Regulaminu.