Case studyE-learningPoradye-learning

Szkolenia w systemie e-learning to jeden z najprężniej rozwijających się trendów edukacyjnych. To już codzienność. Dziś prawdopodobnie każdy pracownik przeszedł przynajmniej jedno szkolenie przeprowadzone metodą e-learningową. Temat mógł dotyczyć dosłownie wszystkiego.

Ciekawość pierwszy stopień do efektywności

Pomimo coraz większej popularności szkoleń e-learningowych, opinie o tej formie kształcenia są różne. Nierzadko zdarzają się podsumowania, że uczestnicy odczuwali znużenie, działali w trybie „przeklikaj i zapomnij”. Czy właśnie takich informacji zwrotnych oczekują pracodawcy, menedżerowie i sami producenci szkoleń e-learningowych? Oczywiście, że nie.  Aby zapobiec takim sytuacjom, do szkolenia trzeba się dobrze przygotować i jak najlepiej je zaplanować. Chodzi o to, by udział w nim stanowił dla uczestnika przyjemne wyzwanie. Warto mieć na uwadze, że szkolenia, jako forma inwestowania w pracowników, silnie oddziałuje na postrzeganie całego przedsiębiorstwa przez zatrudnionych.

Zaufaj ekspertom

Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów. Bez znaczenia czy to kolejne szkolenia organizowane przez Twoją firmę, czy dopiero decydujesz się spróbować. Wasz dialog, być może burza mózgów, może doprowadzić do powstania czegoś naprawdę spektakularnego i innowacyjnego.  Współpraca z zespołem specjalistów zajmujących się e-learningiem daje możliwość stworzenia ściśle spersonalizowanego