Platforma e-learningowaSystem HR

Platforma e-learningowa umożliwia szybki i wygodny dostęp do różnego rodzaju szkoleń pracowniczych, jednak to zaledwie część jej możliwości. Co jeszcze może osiągnąć Twoja firma dzięki platformie e-learningowej? Sprawdź!

Rozwijaj wiedzę i umiejętności dzięki platformie e-learningowej

Dzięki platformie możesz w łatwy sposób zarządzać wiedzą w swojej organizacji i dostępem do wszystkich niezbędnych, aktualnych informacji. Twórz szkolenia e-learningowe przy pomocy wbudowanego kreatora. Zarządzaj uprawnieniami i strukturą szkoleń oraz monitoruj postępy pracowników dzięki narzędziom do raportowania.

Skorzystaj z możliwości budowania ścieżek rozwoju i przypisuj je zgodnie z modelami kompetencyjnymi odpowiadającymi Twojej firmie. Odwzoruj strukturę organizacyjną i przypisz użytkownikom dostęp do wybranych kategorii. Zarządzaj rozwojem pracowników oraz monitoruj ich postępy.

Posiadając platformę e-learningową masz również możliwość synchronizacji z Dolineo – bazą ponad 120 szkoleń gotowych, w tym miedzy innymi z zakresu RODO, BHP, oceny pracowników i innych dziedzin.

Zarządzaj szkoleniami stacjonarnymi

Koniec z Excelami! Z platformą Smart Education możesz kompleksowo zarządzać szkoleniami stacjonarnymi, ich terminami i budżetem. Twórz limity uczestników,  listy rezerwowe, oraz listy obecności. Udostępniaj materiały dzięki bazie wiedzy i badaj skuteczność szkoleń za pomocą testów wiedzy.

Motywuj i wspieraj pracowników

Wzrost zaangażowania i motywacja zespołu przekładają się na rozwój całej organizacji, dlatego zwiększaj motywację pracowników i osiągaj wyznaczone cele organizacji dzięki grywalizacji. Angażuj pracowników przez wyjątkowe konkursy z nagrodami w formie teleturniejów i quizów wiedzy.

Zbieraj pomysły na poprawę procesów i produktów w firmie oraz nagradzaj twórców najlepszych z nich dzięki generatorowi pomysłów. Przydzielaj zadania konkretnym osobom lub zespołom, wspierając w ten sposób rozwój relacji pracowniczych w dziale i firmie.

Platforma e-learningowa oferuje jeszcze wiele innych możliwości. Przetestuj wersję demo systemu i przekonaj się, jakie korzyści może przynieść Smart Education dla Twojej firmy i pracowników.

Rozpocznij 30 dniowy, darmowy okres próbny