Zadzwoń do nas

Spotkajmy się

Osobiście

Wideo-spotkanie

Formularz kontaktowy
Podanie danych kontaktowych w formularzu jest jednoznaczne z żądaniem świadczenia usługi udostępnienia informacji przez SMART Education International sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (dalej: SMART). SMART jest administratorem Twoich danych. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności i Regulaminie.
Przejście dalej jest potwierdzeniem zapoznania się i akceptacją warunków Regulaminu.

Zapraszamy również do nas!

Siedziba Smart Education International Sp.z o.o. w Warszawie

ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa

nr KRS: 344241
NIP: 521-35-49-729
REGON: 142163278

Rozwiązania e-learningowe od Smart Eductaion to nieograniczone możliwości do rozwoju i motywacji pracowników. Innowacyjne, inspirujące metody doskonalenia kompetencji pracowników są dostępne jako gotowe i dedykowane szkolenia i systemy. W zakresie naszych usług znajdują się kursy online dla firm w Warszawie, Polsce i w siedzibach firm na całym świecie. Kolejną częścią naszej działalności są szkolenia dedykowane tworzone według potrzeb organizacji, dopasowane do jej specyfiki działania.

Myślą przewodnią naszej działalności jest innowacyjne podejście do rozwoju pracowników. System HR, który tworzymy to nowatorskie metody edukacji, motywacji i rozwoju. W jego zakres wchodzą moduły platformy e-learningowej, ankiet, grywalizacji, itp.

Szkolenia za pomocą e-learningu pozwolą na sprawne i efektywne przeszkolenie dużej liczby pracowników, w angażujący, nieszablonowy sposób, bez względu na miejsce, w którym się znajdują. Dzięki naszym rozwiązaniom organizacje mogą szkolić pracowników, w systemie dostępnym 24/7, na każdym urządzeniu.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie. Zapraszamy do kontaktu!