Zadzwoń do nas

Spotkajmy się

Osobiście

Wideo-spotkanie

Formularz kontaktowy

Smart Education International sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Smart) niniejszym infromuje, że jest administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu kontaktowym. Dowiedz się więcej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie drogą elektroniczną na podany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji n. t. produktów, promocji, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną; Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (w tym poprzez SMS) ze strony Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Smart) na podany przez mnie w Formularzu numer telefonu ( w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) n. t. promocji, szkoleń, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (marketing bezpośredni produktów i usług Smart).

Zapraszamy również do nas!

Siedziba Smart Education International Sp.z o.o. w Warszawie

ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa

nr KRS: 344241
NIP: 521-35-49-729
REGON: 142163278

Rozwiązania e-learningowe od Smart Eductaion to nieograniczone możliwości do rozwoju i motywacji pracowników. Innowacyjne, inspirujące metody doskonalenia kompetencji pracowników są dostępne jako gotowe i dedykowane szkolenia i systemy. W zakresie naszych usług znajdują się kursy online dla firm w Warszawie, Polsce i w siedzibach firm na całym świecie. Kolejną częścią naszej działalności są szkolenia dedykowane tworzone według potrzeb organizacji, dopasowane do jej specyfiki działania.

Myślą przewodnią naszej działalności jest innowacyjne podejście do rozwoju pracowników. System HR, który tworzymy to nowatorskie metody edukacji, motywacji i rozwoju. W jego zakres wchodzą moduły platformy e-learningowej, ankiet, grywalizacji, itp.

Szkolenia za pomocą e-learningu pozwoli na sprawne i efektywne przeszkolenie dużej liczby pracowników, w angażujący, nieszablonowy sposób, bez względu na miejsce, w którym się znajdują. Dzięki naszym rozwiązaniom organizacje mogą szkolić pracowników, w systemie dostępnym 24/7, na każdym urządzeniu.

Sprawdź jak możemy pomóc Twojej firmie. Zapraszamy do kontaktu!