E-learningPorady

Pracownicy przywykli do uczestniczenia w szkoleniach stacjonarnych. Często kojarzone są one ze sztywnymi godzinami nauczania, małą salą konferencyjną i nudą. Tymczasem my proponuje coś zupełnie innego.

Czy da się stworzyć szkolenie, które jest jednocześnie interesujące i wartościowe dla pracowników? Takie, które zaangażuje odbiorców i pozwoli im wracać ponownie do najciekawszych kwestii? Okazuje się, że tak. Mobilność, elastyczność i interaktywność – to tylko niektóre zalety szkoleń e-learningowych.

Osoby, które nie do końca znają specyfikę szkoleń e-learningowych, często podchodzą do tej metody nauki sceptycznie. Na szkoleniach stacjonarnych są zdyscyplinowani, skupieni, tworzą notatki, mimo zmęczenia, które wynika z przyswojenia dużej ilości informacji w krótkim czasie. Szkolenia na platformach mogą być początkowo przyjmowane przez nich z dozą dystansu. To duży błąd, ponieważ prezentowane przez nas szkolenia e-learningowe zostały przygotowane w celu zdobywania wiedzy, doskonalenia kompetencji i umiejętności. Ciekawe case study, infografiki czy angażujące ćwiczenia sprawiają, że nauka jest angażująca i efektywna.

Co istotne, odbiorca sam wybiera ilość przyswajanego materiału.

Korzyści jest znacznie więcej!

Jak sprawić, aby pracownicy z zaangażowaniem uczestniczyli w szkoleniach e-learningowych

1.Organizacja pracy – przygotowanie do szkolenia e-learningowego.

Szkolenia e-learningowe można realizować w dowolnym momencie na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, w pracy, w podróży. Natomiast odpowiednie przygotowanie do szkolenia to podstawa.

Oto zestaw wskazówek dla pracowników:
    <