Wypełnij formularz - przetestuj platformę i szkolenia od Smart Education!

Masz więcej pytań - skontaktuj się!

Zadzwoń do nas


Platforma e-learningowa (baza wiedzy, onboarding, szkolenia stacjonarne, ścieżki rozwoju)System do oceny i feedbackuDedykowane szkolenia e-learningoweGotowe szkolenia e-learningoweSzkolenie w standardzie WCAG


Zgoda na informacje handlowe drogą elektroniczną (więcej)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie drogą elektroniczną na podany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji n. t. produktów, promocji, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną; Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Zgoda na informacje handlowe drogą telefoniczną (więcej)

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (w tym poprzez SMS) ze strony Smart Education International sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: Smart) na podany przeze mnie w Formularzu numer telefonu ( w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących) n. t. promocji, szkoleń, organizowanych wydarzeń oraz innych usług oferowanych przez Smart (marketing bezpośredni produktów i usług Smart).
Podanie adresu e-mail oraz innych danych kontaktowych w powyższym formularzu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesłanie przez Smart Education International sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Vetterów 1, 20-277 Lublin (dalej: Smart) na podany adres e-mail linku aktywacyjnego oraz innych danych umożliwiających dostęp do produktów demonstracyjnych oferowanych przez Smart jak również na założenie przez Smart konta w portalu, za pomocą którego może Pani/Pan korzystać z produktów demonstracyjnych oferowanych przez Smart. Smart niniejszym informuje, że jest administratorem Pani/Pana danych osobowych.